دستگاه خشک‌ کن دو کابینتی

دستگاه خشک‌ کن دو کابینتی

دستگاه خشک‌ کن دو کابینتی

موارد استفاده: دستگاه خشک‌ کن دو کابینتی مخصوص خشک کردن انواع میوه جات، سبزیجات  قارچ، گاهان دارویی و صنایع شیمیایی.
با مشعل گازی و یا گازوئیلی با مصرف ۱۰ – ۲۰ لیتر در ساعت در مدلهای مختلف و یا المنت برقی.
این خشک کن ها به عنوان ماشین های خشک کن چند منظوره برای تنوع بالای محصول و ظرفیت های کم و متوسط در مقیاس صنعتی ساخته می شوند . کاربردهای وسیع این خشک کن ها در صنایع تبدیلی محصولات باغی و غذایی و نیز در صنایع شیمیایی می باشد.
خشک کردن انواع میوه جات ، سبزی ها ، گیاهان دارویی و … در ظرفیت های متوسط توسط این ماشین ها انجام می شود. دمای به دقت تنظیم شده ، گرمایش غیر مستقیم ، استفاده از هوای پاک و فیلتر شده ، اتوماسیون کامل ، کیفیت بسیار خوب محصول خشک شده ،و … از ویژگی های این خشک کن ها می باشد.
بارگیری خشک کن های کابینی بصورت بچ انجام می شود بدین معنی که ماده خام مرطوب روی سینی های مخصوص بارگیری شده و توسط واگن ها به داخل فضای خشک کن هدایت می گردد.
پس از تنظیم دما ، رطوبت و غیره فرآیند خشک کردن آغاز می شود و پس از طی زمان معینی با دریافت سیگنال مخصوص ، پایان می یابد . در این بازه زمانی تغیرات دما ، جریان هوا ، و … می تواند بصورت دستی یا کاملاً اتوماتیک صورت گیرد.

عملکردابعاد سانتی متربرق مورد نیازتوان برق مصرفیوزن دستگاه
الکترومکانیکطول      ۲۸۰
عرض     ۱۰۰
ارتفاع   ۲۰۰
تکفاز یا سه فاز
(۲۲۰-۳۸۰ ولت)
۵ – ۸ – ۱۲
کیلو وات در ساعت
۵۰۰ کیلو گرم

دستگاه خشک‌ کن دو کابینتی را میتوانید از طریق تماس با شرکت نوآوران ماشین با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۳۱۵۳۸۵ سفارش دهید و یا با مراجعه به دفتر کارخانه ضمن یازدید از فرایند تولید ما، نسبت به ثبت سفارش و عقد قرارداد خرید دستگاه خشک‌ کن دو کابینتی اقدام نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید