دستگاه بالابر Z

دستگاه بالابر Z

دستگاه بالابر Z

دستگاه بالابر Z : شرکت نوآوران ماشین تولیدکننده دستگاه‌های خط بسته‌بندی گرانولی است. دستگاه بالابر Z اولین دستگاه خطوط بسته‌بندی است که وظیفه انتقال مواد از پایین به بالای دستگاه بسته‌بندی و وارد کردن محصولات به آن را دارد.
بالا بر Z مخصوص حمل کلیه مواد گرانولی شامل انواع حبوبات، خشکبار، غلات، قند و شکر و نمک و … و انتقال آنها به دستگاه‌های بسته‌بندی است.

مشخصات فنی بالابر Z

ابعاد : طول 334 ، عرض 218 ، ارتفاع 342 سانتیمتر
برق مصرفی : 37/کیلووات تک فاز سه فاز380 ولت
وزن دستگاه : 360 کیلوگرم

سفارش دستگاه بالابر Z

شما میتوانید برای سفارش دستگاه بالابر Z از سایت نوآوران ماشین اقدام نمایید و با تماس با شرکت میتوانید اطلاعات بیشتری درباره این محصول کسب نمایید.

همچنین کارشناسان متخصص شرکت میتوانند در مورد تمامی دستگاه های تولید شده اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهند که میتواند برای خط تولید شما تاثیر گذار باشد

کارشناسان شرکت نوآوران با تخصص چندین ساله میتوانند شما را در راه اندازی، توسعه و بهبود دستگاه های شما راهنمایی کنند.

این شرکت در صورت تمایل شما میتواند زمان مورد نظر شما را  برای مشاهده حضوری از کارخانه و دستگاه های موجود فراهم نماید.

این شرکت همواره تمامی دستگاه های خود را مورد بازرسی و بازبینی کارشناسان و متخصصان زبده قرار میدهد تا کیفیت و استانداردهای لازم را کسب نماید. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کننده  دستگاه در ایران بوده که توانسته است تمامی گواهینامه های لازم را کسب نماید

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. تمامی دستگاه های تولید شده توسط شرکت نوآوران ماشین از نظر کیفیت مورد تایید بوده و همواره بر این باوریم که تمامی دستگاه های تولید شده توسط شرکت ما از جنس مقاوم بوده و نیاز شما را به صورت کامل برآورده خواهد کرد.

در حال حاضر تمامی دستگاه های  تولید شده در شرکت نوآوران ماشین بر اساس استانداردهای مدیریت کیفیت ISO-9000 و ISO-9002 و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی 32003 / 002/9003 مدیریت زیست محیطی و 30003 است.

دیدگاهتان را بنویسید