خصوصیات دستگاه بسته بندی

خصوصیات دستگاه بسته بندی

دستگاه های بسته بندی از نظر نوع به چندین دسته تقسیم می شوند که از جمله آن ها می توان به دستگاههای بسته بندی پیلوپک ( بسته بندی بالشتی یا قطعه ای ) اشاره کرد . این نوع دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مناسب است که بصورت تکی در یک بسته بخواهیم قرار دهیم ؛ مانند بستنی ، انواع کیک ، شکلات ، ساندویچ سرد ، نان و … همچنین در صنعت تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی ، آرایشی و بهداشتی ، قطعات خودرو ، قطعات صنعتی , لوازم اسباب بازی و لوازم التحریر مورد استفاده قرار می گیرد.

قطعا برای داشتن یک بسته بندی ایده آل و مناسب ، وجود یک دستگاه بسته بندی کاملا استاندارد الزامی می باشد .

خصوصیات دستگاه بسته بندی استاندارد :

ایمنی دستگاه : به دلیل ارتباط مستقیم کاربر ( انسان ) با دستگاه ، دستگاه باید حتما مجهز به سنسور حفاظتی جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی ( قطع دست ) باشد .
بسته بندی کاملا مناسب محصول : یکی از دلایل بسته بندی محصولات ، حفظ محصول از آسیب دیدگی ، فساد و از بین رفتن می باشد که یک دستگاه بسته بندی استاندارد باید متناسب با سایز محصول آن را بسته بندی نماید تا محصول کاملا پوشانده شود و از ورود هوا ، گرد و غبار ، حشرات موذی و … جلوگیری نماید .
استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات در روند تولید دستگاه که از جمله این تجهیزات میتوان به بدنه استیل دستگاه اشاره کرد که از زنگ زدگی و پوسیدگی دستگاه جلوگیری کرده و متناسب با شرایط محیطی کاربر می باشد .
قابلیت نصب دستگاه در کارگاههای صنعتی با برق تکفاز یا سه فاز
دارا بودن قابلیت نصب تجهیزات جانبی مخصوص برای انواع محصولات مانند فیدر ، ردیف کن ، کاغذ گذار ، سیستم uv و … و همچنین قابلیت نصب تاریخزن ، جت پرینتر ، سیستم تزریق گاز و …
شرکت ماشین سازی عدیلی سال هاست با رعایت کامل موارد فوق و همچنین با دارا بودن واحد کنترل کیفی ، در صدد تولید بهترین و با کیفیت ترین دستگاه بسته بندی استاندارد مطابق با استانداردهای روز جهانی برآمده است .

خصوصیات دستگاه بسته بندی

اشتراک گذاری پست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *