خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی خرید دستگاه بسته بندی توزین دار خرید دستگاه بسته بندی ساشه خرید دستگاه بسته بندی پودری خرید دستگاه بسته بندی حبوبات خرید دستگاه پرکن مایعات

نوار استیل آبکشی

نوار استیل آبکشی

نوار استیل آبکشی

دستگاه نوار استیل آبکشی که یکی از تولیدات شرکت نوآوران ماشین است، این دستگاه در خط شستشوی میوه و سبزیجات کاربرد داشته و بعد از دستگاه بلانچر، وظیفه آبکشی را بر عهده دارد.
بعد از این دستگاه میوه ها به میز استیل منتقل شده و برای هسته گیری آماده میشوند، سبزی ها نیز به دستگاه آبگیر سانتریفیوژ، برای آبگیری برده خواهند شد.

استفاده از این دستگاه میتواند سرعت شست و شوی شما را افزایش داده و روزانه محصولات زیادتری را آماده ارائه به بازار کنید که باعث افزایش کارایی و فروش شما میشود.

مشخصات فنی دستگاه نوار استیل آبکشی:

ابعاد : طول ۳۵۰ ، عرض ۴۵ ، ارتفاع ۹۵ سانتیمتر
ظرفیت : ۱ تن در ساعت
کاربرد : مخصوص آبکشی انواع میوه ها ، سبزی جات ، سیب زمینی، قارچ، صیفی جات و…
بدنه و تمامی بخش هایی که در دستگاه بلانچر با مواد غذایی در ارتباط هستند از جنس تمام اسنتلس استیل بوده که این مواد باعث استحکام هرچه بیشتر دستگاه میشود و عمر طولانی تری خواهد داشت. در هنگام ساخت تمامی استاندارد های لازم جهت تولید مواد غذایی در آنها رعایت شده اند.

خرید آنلاین نوار استیل آبکشی

نوآوران ماشین بزرگترین تولید کننده دستگاه های صنعتی است.  نوآوران ماشین با استفاده از تکنولوژی روز ساخت دستگاه و بهره گیری از متخصصین با تجربه اقدام به تولید دستگاه هایی میکند که به شما این امکان را میدهد تا از یک دستگاه با کیفیت و با دوام استفاده نموده و سرعت تولیدات خود را دوچندان کنید. شما میتوانید برای خرید آنلاین این محصول از سایت نوآوران اقدام کنید.

همچنین شما میتوانید برای کسب بیشتر درباره دستگاه، نحوه خرید و سوالات متداول خود و جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه نوار استیل آبکشی میتوانید با شماره تلفن 09120315385 شرکت نو آوران ماشین آقای فهیم تماس بگیرید تا از اطلاعات کارشناسان ما برای راه اندازی، توسعه دستگاه های خود بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید


تماس با ما