خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی خرید دستگاه بسته بندی توزین دار خرید دستگاه بسته بندی ساشه خرید دستگاه بسته بندی پودری خرید دستگاه بسته بندی حبوبات خرید دستگاه پرکن مایعات

خشک‌کن میوه و سبزی

شاید محبوبیت خشک‌ کن میوه و سبزی از محبوبیت میوه خشک در فرهنگ های مختلف می آید.

خیلی از افراد در فصول مختلف سال نیاز به میوه های خاصی دارند و این نیاز به سادگی با استفاده از میوه خشک بر طرف می شود. شاید بهتر باشد برخی مزیت های میوه خشک را به صورت تیتر وار برای شما بیان کنیم:

  1. میوه خشک محدودیت فصلی ندارد.
  2. میوه خشک به سختی خراب می شود.
  3. تولید و خرید آن هزینه پایین تری دارد.
  4. استفاده از آن هم سنتی و هم مدرن است.
  5. تولید آن بسیار ساده و تفریحی است
  6. بسیاری از خواص مواد خشک شده باقی می ماند و …

حال از این ایده می توانید برای شروع به کار کسب و کارتان کمک بگیرید.

انواع خشک کن میوه و سبزی

این موارد هم در روند کاری و هم در حجم تفاوت هایی دارند. شاید از اسم آنها هم متوجه شوید:

خشک‌ کن میوه و سبزی تک کابین:

خشک کن میوه و سبزی تک کابین ظرفیت مناسبی برای خشک کردن انواع میوه و سبزی را دارد و برای شروع به کار هر کسب و کار تولیدی میوه و … خشک بسیار کاربردی است.

خشک‌ کن میوه و سبزی دوکابین:

ظرفیت خشک کن میوه و سبزی دوکابین، دو برابر تک کابین است و عملکرد این دو به صورت ایستاده است که گزینه ای بسیار مناسب برای توسعه کسب و کار تولید میوه و … خشک است.

خشک کن تونلی کانتینیوس:

خشک کن تونلی کانتینیوس در طرحهای مختلف یک، دو ، سه یا پنج طبقه با ابعاد و ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته می شوند. خشک کن های پیوسته نواری معمولاً برای موادی بکار می روند که زمان خشک شدن آنها طولانی نباشد.
برتری این خشک کن ها نسبت به انواع تونلی و کابینی ، پیوستگی کامل ، یکنواختی کامل محصول و نیاز بسیار کم به نیروی انسانی است.

تماس با ما