خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی خرید دستگاه بسته بندی توزین دار خرید دستگاه بسته بندی ساشه خرید دستگاه بسته بندی پودری خرید دستگاه بسته بندی حبوبات خرید دستگاه پرکن مایعات

دستگاه خشک کن میوه و سبزی

دستگاه خشک کن میوه و سبزی

دستگاه خشک کن میوه و سبزی

دستگاه خشک کن میوه و سبزی مناسب برای خشک کردن انواع سبزی است. این دستگاه تماما به صورت اتوماتیک و در شرکت نوآوران ماشین نوتریکا طراحی شده است.

دستگاه خشک کن سبزی

نحوه عملکرد و کارایی دستگاه سبزی خشک کن :

این دستگاه به صورت الکترومکانیک بوده و سیستم حرارتی خشک کن سبزی صنعتی به چند نوع، برابر با سلیقه مشتری و مصرف کننده با مشعل گاز سوز و یا گازوئیل سوزو  است.
کوره ماشین از جنس استنلس استیل مرغوب ومقاوم در برابر حرارت بالا است و ماندگاری حرارت در کابین خشک کن به وسیله دو جداره بودن دستگاه خواهد بود تا بتواند با حداقل سوخت مصرفی داخل کابین را تا دمای دلخواه برای خشک نمودن محصول فراهم کرد.
حرارت حاصل از سوخت و یا المنت برای خشک نمودن محصول در دستگاه فوق به صورت غیر مستقیم و یکسان در تمامی محفظه خشک کن صنعتی به گردش در میآید تا محصول و یا محصولات با بهترین کیفیت تخلیه آب شده و با رنگی مطلوب حاصل از یکنواختی گردش هوا با حفظ شکل ظاهری آماده برای مراحل بعدی شود.
ماشین خشک کن کابینتی دارای چند واگن بنابر سفارش مشتری بوده که هر واگن دارای قفسه هایی است که برای جای دادن محصول با جنس توری جهت گردش هوا در تمامی قفسه ها تولید میشود.
هر واگن این محصول به صورت کشوئی و یا چرخ دار است تا هنگام تخلیه محصول خشک شده بتوان به ساده ترین شکل ممکن تمامی محصول را برای بسته بندی ویا پودر نمودن به بیرون از خشک کن انتقال داد.
کیفیت سبزی و محصولات خشک شده توسط دستگاه خشک کن به صورتی بوده است که محصول را میتوان به صورت بسته بندی در معرض دید مصرف کننده گذاشت.

سفارش دستگاه خشک کن 

همچنین برای مشاهده فرایند تولید و ساخت دستگاه های ما در صورت تمایل به بازدید حضوری با ما تماس بگیرید تا مقدمات بازدید شما عزیزان را فراهم کنیم. شما مشتریان گرامی میتوانید برای اطلاع از قیمت و سایر شرایط میتوانید با 09120315385 تماس بگیرید تا از تخصص کارشناسان ما برای راه اندازی خط تولید، اصلاح و یا بهبود آن از مشاوره متخصصین ما استفاده نمایید. نوآوران ماشین بزرگترین تولید کننده دستگاه با تنوع ماشین آلات متنوع و با پشتیبانی و خدمات پس از فروش ویژه خود شما را کسب و کارتان یاری میکند.

دیدگاهتان را بنویسید


تماس با ما