دستگاه بوجاری حبوبات

توضیحات پروژه

دستگاه بوجاری حبوبات

شرکت نوآوران ماشین تولید کننده دستگاه بوجاری حبوبات است. این دستگاه تا ۸۵% حبوبات را تصفیه میکند. این دستگاه را میتوان مهم ترین دستگاه خط تصفیه حبوبات و غلات نام برد. دستگاه بوجاری حبوبات نوآوران ماشین یکی از با کیفیت ترین دستگاه های بوجاری تولید شده است و ضریب بوجاری در این دستگاه ها معمولا بسیار بالا است.


کاربرد

کاربرد این دستگاه تصفیه و بوجاری حبوبات ، بوجاری غلات (گندم ، جو و …) و بوجاری خشکبار ، در ۴ مرحله توسط فن و سرند است.

قبل از دستگاه بوجاری، بالابر کاسه ای شماره یک ( با ارتفاع زیاد ) قرار میگیرد، کارگران محصولات را در مخزن بالابر کاسه ای میریزند و بالابر به تدریج به مخزن دستگاه بوجاری منتقل میکنند.

مخزن بوجاری نیز محصولات را با توجه به میزان توانایی دستگاه، به قسمت های مخصوص دستگاه که فن ها و سرندهای متنوعی تعبیه شده است، منتقل میکند. خروجی این دستگاه مخزن بالابر کاسه ای دستگاه نوار نقاله دستچین است.


مشخصات فنی دستگاه بوجاری :

ابعاد : طول ۱۴۰ ، عرض ۱۰۰ ، ارتفاع ۲۵۰ سانتیمتر
برق مصرفی : ۱ کیلووات تکفاز و سه فاز ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت
وزن دستگاه : ۴۵۰ کیلوگرم
توان تولید دستگاه : ۴۰۰ الی ۵۰۰ کیلوگرم در ساعت

نحوه سفارش این دستگاه

کلیه متقاضیان و مشتریان محترم میتوانند برای سفارش دستگاه بوجاری حبوبات با شرکت نوآوران ماشین با شماره تلفن 09120315385 آقای فهیم تماس بگیرند.

ضمنا نو آوران ماشین آمادگی دارد تا در صورت تمایل متقاضیان محترم در محل کارگاه خود پذیرای آن دسته از عزیزانی باشد که تمایل به مشاهده فرایند تولید ماشین آلات نو آوران ماشین را دارند.

شرکت نوآوران ماشین یکی از بزرگترین تولید کننده دستگاه است که همواره تمامی دستگاه های تولید شده خود را از نظر کمی و کیفی مورد نظارت قرار داده تا رضایت شما مشتریان عزیز را بدست آورد.

همچنین شما میتوانید برای راه اندازی، توسعه و بهبود خط تولید خود از کارشناسان متخصص و دستگاه های تولید شده توسط این شرکت استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید


تماس با ما