خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی خرید دستگاه بسته بندی توزین دار خرید دستگاه بسته بندی ساشه خرید دستگاه بسته بندی پودری خرید دستگاه بسته بندی حبوبات خرید دستگاه پرکن مایعات

دستگاه نوار استیل آبکشی

دستگاه نوار استیل آبکشی

دستگاه نوار استیل آبکشی

دستگاه نوار استیل آبکشی در خط شستشوی میوه و سبزی جات کاربرد داشته و بعد از دستگاه بلانچر، وظیفه آبکشی را بر عهده دارد.  شرکت نواوران ماشین بزرگترین تولید کننده دستگاه نوار استیل آبکشی است.
بعد از این دستگاه میوه ها به میز استیل منتقل شده و برای هسته گیری آماده میشوند، سبزی ها نیز به دستگاه آبگیر سانتریفیوژ، برای آبگیری برده خواهند شد.

مشخصات فنی این دستگاه:

ابعاد : طول ۳۵۰ ، عرض ۴۵ ، ارتفاع ۹۵ سانتیمتر
ظرفیت : ۱ تن در ساعت
کاربرد : مخصوص آبکشی انواع میوه ها ، سبزی جات ، سیب زمینی، قارچ، صیفی جات و…
بدنه و تمامی بخش هایی که در دستگاه بلانچر با مواد غذایی در ارتباط هستند از جنس تمام اسنتلس استیل بوده و تمامی استاندارد های لازم جهت تولید مواد غذایی در آنها رعایت شده اند. اسنتلس استیل بکار رفته در این محصول به شما کمک میکند تا استحکام لازم برای استفاده طولانی مدت را داشته باشد.

شما با استفاده از این دستگاه با ظرفیت 1 تن در ساعت میتوانید سرعت خود را افزایش داده و میزان تولید خود را بالا برده و محصولات بیشتری را به بازار ارائه نمایید.

سفارش دستگاه نوار استیل آبکشی

شما مشتریان محترم میتوانید با سفارش این دستگاه از نوآوران ماشین، دستگاهی با کیفیت بالا را تهیه نموده و خط تولید خود را بهبود ببخشید. همچنین شما میتوانید با بهره گیری از مشاوره متخصصین شرکت نوآوران ماشین در زمینه راه اندازی، توسعه و بهبود خط تولید خود اقدام نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دستگاه میتوانید با شماره تلفن 09120315385 شرکت نو آوران ماشین آقای فهیم تماس بگیرید. در خصوص کسب اطلاعات لازم درباره تمامی دستگاه های تولید شده توسط شرکت نوآوران ماشین میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید تا اگر اطلاعاتی درباره راه اندازی، توسعه و بهبود داشتید بتوانید از مشاوره متخصصین ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید


تماس با ما