خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی خرید دستگاه بسته بندی توزین دار خرید دستگاه بسته بندی ساشه خرید دستگاه بسته بندی پودری خرید دستگاه بسته بندی حبوبات خرید دستگاه پرکن مایعات

دستگاه هسته‌ گیر میوه

دستگاه هسته‌ گیر میوه

دستگاه هسته‌ گیر میوه با ویژگی جدا سازي هسته که از طريق نيروي سانتريفوژ انجام ميشود این دستگاه از قسمت ورودي، استوانه هسته گيري، مخزن جمع آوري پوره خرما و نيز مخزن جداگانه جمع آوري هسته و کلاهک تشکيل شده است.

جنس دستگاه هسته گیر:

جنس این محصول از فولاد ضد رنگ و پلاستيک مخصوص مواد غذايي است که استحکام را دوچندان میکند.

ظرفيت:

از 300 کيلو گرم در ساعت به بالا

نو آوران ماشین تولید کننده بهترین دستگاه هسته گیر میوه، بدون ضربه و آسیب به بافت و شکل میوه  از قبیل (خرما، آلبالو، زردآلو، گیلاس، زیتون و …) است که این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا با حفظ ظاهر میوه بتوانید محصولی با کیفیت با بازار ارائه دهید.

یکی از مهمترین ماشین آلات در خط فرآوری و تولیدی محصولات مرتبط با سبزیجات و میوه جات و سایر محصولات مرتبط دستگاه هسته‌ گیر که شامل (خرما ، آلبالو ، زردآلو ، گیلاس ، زیتون و …) می باشد. از آنجایی که این دستگاه وظیفه ی جداسازی هسته از میوه جات هسته دار را برعهده دارد در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد.

این دستگاه به شما کمک میکند تا به لحاظ کارکرد، دارای سیستم نیروی گریز از مرکز بوده و با ایجاد نیروی گرانش باعث جداسازی هسته از میوه گردیده و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد.

همچنین دستگاه هسته‌ گیر مجهز به سیستم جداسازی هسته های جداشده از دستگاه در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد.

خرید دستگاه هسته‌ گیر میوه

شما میتوانید برای خرید دستگاه هسته‌ گیر میوه از سایت نوآوران ماشین اقدام نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول، کاربرد و نحوه کارکرد آن شما میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید تا اطلاعات لازم به شما ارائه شود. برای جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه هسته گیر می توانید با واحد فروش شرکت نوآوران ماشین حاصل نمایید و یا مستقیما با شماره 09120315385 ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید


تماس با ما