خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی خرید دستگاه بسته بندی توزین دار خرید دستگاه بسته بندی ساشه خرید دستگاه بسته بندی پودری خرید دستگاه بسته بندی حبوبات خرید دستگاه پرکن مایعات

دستگاه بسته‌ بندی آجیل و خشکبار

دستگاه بسته‌ بندی آجیل و خشکبار

دستگاه بسته‌ بندی آجیل

دستگاه بسته‌ بندی آجیل و خشکبار یکی از دستگاه های تولیدی شرکت نوآوران ماشین است. این دستگاه ها در انواع دستگاه بسته بندی تک توزین، دستگاه بسته بندی دو توزین و دستگاه بسته بندی چهار توزین قابل عرضه است. با دستگاه بسته‌ بندی آجیل و خشکبار نوآوران میتوان آجیل و خشکبار را باکیفیت مناسب بسته بندی کرده و در بازارهای داخلی و صادراتی به فروش رساند.

دستگاه بسته‌ بندی آجیل و خشکبار در خط فرآوری آجیل بعد از دستگاه های تفت و شورکن، سرند شورکن خشکبار، دستگاه طعم زن و خشک کن خشکبار قرار میگیرد.

لازم به ذکر است دستگاه های توزین دار تمام مجهز به سیستم دیجیتالی plc بوده ودارای مانیتور لمسی بوده و تمام به صورت فارسی پیاده سازی شده اند که برای کارگزان ساده نیز قابل استفاده هستند.

PLC چگونه کار می کند؟

کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی اطلاعات را از دستگاه های ورودی متصل شده و حسگرها دریافت می کند ، داده های دریافتی را پردازش می کند و بر اساس پارامترهای از پیش برنامه ریزی شده خود ، خروجی های مورد نیاز را تحریک می کند. PLC بر اساس ورودی ها و خروجی های خود می تواند به راحتی داده های زمان اجرا مانند دمای کار ، بهره وری ماشین ، تولید هشدار در هنگام خرابی ماشین ، فرایندهای شروع و توقف خودکار و موارد دیگر را کنترل و ضبط کند. این بدان معنی است که PLC راه حل های کنترل فرآیند تولید قوی و انعطاف پذیر است که با اکثر برنامه ها سازگار است.

نحوه ثبت سفارش این دستگاه

شما مشتریان گرامی، جهت سفارش این دستگاه و یا اطلاع از سایر ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه بسته بندی آجیل با شماره تلفن کارشناسان فروش ما 09120315385 شرکت نوآوران ماشین نوتریکا تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده فرایند تولید و ساخت دستگاه های ما در صورت تمایل به بازدید حضوری با ما تماس بگیرید تا مقدمات بازدید شما عزیزان را فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید


تماس با ما