دستگاه طعم‌ زن

دستگاه طعم‌ زن

دستگاه طعم زن

دستگاه طعم‌ زن یا لووک مخصوص طعم زنی انواع خشکبار و آجیل پسته، تخمه، بادام، فندق و همه مغز ها و خشکبار است. دستگاه طعم‌ زن نوآوران ماشین به شکل طعم زنی مایع عمل میکند. دستگاه طعم‌ زن نو آوران ماشین دارای مشخصات زیر است:

مشخصات دستگاه طعم زن

  • ابعاد:400*140*120
  • قابلیت کار با برق تکفاز و سه فاز
  • مخزن استنلس استیل

ویدیو دستگاه طعم زن

موارد استفاده این دستگاه

این دستگاه  مخصوص طعم زنی با آب نمک ، زعفران ، گلپر و طعم دهنده های مختلف مانند لیمو ، سرکه و … با مخزن استنلس استیل برای انواع آجیل و خشکبار از قبیل پسته ، تخمه ، بادام و … کاربرد دارد.

جنس مخزن کاملاً استنلس استیل می باشد.

ظرفیت تولید  این دستگاه

این دستگاه از 2000 الی 5000 کیلو گرم برای  یک شیفت کاری ظرفیت دارد که شما میتوانید با توجه به این ظرفیت اقدام به تولید محصولات مورد نظر خود نمایید.

شما میتوانید با استفاده از ظرفیت تولید این دستگاه محصولات خود را با یک سرعت مناسب تولید نموده و به بازار ارائه نمایید.

سفارش دستگاه طعم زن

شما مشتریان گرامی، جهت سفارش این دستگاه و یا اطلاع از سایر ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه طعم دهی با شماره تلفن کارشناسان فروش ما 09120315385 شرکت نوآوران ماشین نوتریکا تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده فرایند تولید و ساخت دستگاه های ما در صورت تمایل به بازدید حضوری با ما تماس بگیرید تا مقدمات بازدید شما عزیزان را فراهم کنیم.

همچنین در صورت داشتن سوال درباره دستگاه های تولید شده توسط شرکت نوآوران ماشین نوتریکا میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نموده و سوالات خود را مطرح نمایید. همچنین میتوانید برای راه اندازی خط تولید خود و یا بهینه سازی آنها از تجربیات و دستگاه های ساخته شده توسط این شرکت استفاده نمایید.

شرکت نوآوران به صورت دائم تمامی دستگاه های خود را از نظر کمی و کیفی زیر نظر کارشناسان مورد بررسی قرار میدهد تا همواره بهترین دستگاه را در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید