خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی خرید دستگاه بسته بندی توزین دار خرید دستگاه بسته بندی ساشه خرید دستگاه بسته بندی پودری خرید دستگاه بسته بندی حبوبات خرید دستگاه پرکن مایعات

دستگاه بالابر Z

دستگاه بالابر Z

در خط تولید محصولات گرانولی همانند انواع خشکبار، ادویه های دان (سیر، موسیر و…) به کار گیری نیروی انسانی انتخابی عقلانی نیست. از عمده ترین دلیل های آن خطای انسانی و سرعت عمل پایینشان است. از این رو نوآوران ماشین با به کار گیری تمامی اصول تولید دستگاه های خودکار این امکان را برای مشتریان عزیزان فراهم کرده است تا با خرید دستگاه بالابر Z وظیفه انتقال مواد و محصولات از ابتدای خط تولید و پایین به سمت دستگاه های بسته بندی را به خوبی و با ضریب خطای پایین انجام دهد تا با کمترین زمان و هزینه های ثانویه خط تولیدتان را یک قدم به سوی خودکار و مکانیزه شدن هدایت کنید. قبل از خرید این محصول بهتر است کاربرد و همچنین مشخصات فنی آن را به خوبی فرا بگیرید و در صورت بروز هرگونه سوال با مشاورین ما درمیان بگذارید. تا پایان این مطلب همراه با باشید.


بررسی کاربرد و مشخصات فنی این محصول

بالا بر Z مخصوص حمل کلیه مواد گرانولی شامل انواع حبوبات، خشکبار، غلات، قند و شکر و نمک و … و انتقال آنها به دستگاه‌های بسته‌بندی است.

مشخصات فنی بالابر Z :

  • ابعاد : طول 334 ، عرض 218 ، ارتفاع 342 سانتیمتر
  • برق مصرفی : 37/کیلووات تک فاز سه فاز380 ولت
  • وزن دستگاه : 360 کیلوگرم

اگر با خواندن این موارد و آشنایی با ویژگی های این محصول باز هم سوالی در زمینه خرید دستگاه بالابر z دارید کافیست با شماره‌های ۳۴۷۰۱۶۱۶-۰۲۶ و ۳۴۷۰۸۴۲۶-۰۲۶ و ۳۴۷۰۸۵۲۱-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

خرید دستگاه بالابر z

برای خرید دستگاه بالابر z کافیست در همین بخش با شماره ۰۹۱۲۰۳۱۵۳۸۵ تماس بگیرید. کارشناس فروش ما از ابتدای خرید تا پایان همواره همراه شما مشتری گرامی خواهد بود. با خرید این دستگاه از نوآوران ماشین یک قدم به سوی مکانیزه شدن خط تولید خود نزدیک تر شوید. به دنبال بالابر های دیگر هستید؟ روی لینک خرید انواع بالابر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید


تماس با ما