در این مقاله از سایت نوآوران ماشین همراه ما باشید تا در مورد مزایا و خصوصیت های دستگاه بسته بندی ساشه مدادی صحبت کنیم.

بسته بندی مناسب نه تنها سبب کیفیت محصول و مرغوبیت آن خواهد شد، بلکه از مزایایی نظیر تبلیغات منحصر بفرد، نگهداری ایده آل و مناسب از محصول و همچنین ارائه ی محصول با اوزان مختلف را برخوردار می باشد.

برای استفاده از بسته بندی های مناسب افراد به دانش و فناوری روز دنیا تکیه نموده اند .

امروزه دستگاههای بسیاری در زمینه ی بسته بندی های متنوع محصولات مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از انواع این دستگاهها ، دستگاه بسته بندی ساشه مدادی می باشد.

خصوصیات منحصر بفرد و کارآمد دستگاه ساشه مدادی سبب شده است که بسیاری از واحدهای تولیدی و خدماتی اقدام به استفاده از آن نمایند.

توضیحات

  1. محصولاتی که برای بسته بندی در این دستگاهها قرار می گیرند، اغلب به شکل دانه ای ریز هستند. برای بسته بندی این محصولات استفاده از دستگاه بسته بندی ساشه مدادی بهترین گزینه خواهد بود. این محصولات همگی دارای شکل هندسی منظمی هستند که جهت بسته بندی ایده آل و مرغوب بسیار مورد توجه خواهند بود. شکل مشابه محصولات ، بسته بندی مرغوبی را در پی خواهد داشت.
  2. از جمله خصوصیات دیگر این دستگاه توزیع نمودن بسته بندی های مورد استفاده توسط پیمانه های بکار گرفته ی دوار در آن خواهد بود. این عمل به صورت حجمی در این دستگاه انجام می پذیرد. از این رو بسیار قابل توجه است.
  3. کنترل این دستگاه با توجه به گسترش تکنولوژی و پیشرفت علم ، کاملا هوشمندانه صورت می پذیرد. این دستگاه در مواجه با کوچکترین پیغام خطا دست از کار می کشد و برای ادامه ی فعالیت منتظر رفع پیغام خطا می باشد. از این جهت استفاده از این محصول بسیار مقرون به صرفه و مفید خواهد بود.
  4. یکی از مواردی که همواره توجه بسیاری از تولید کنندگان را برای خرید این دستگاه بسته بندی به سمت خود معطوف داشته است، سرعت و دقت بالای آن است. این دستگاه با توجه به دقت بسیار بالا در بسته بندی ، سرعت قابل توجهی را نیز در بر دارد. از این جهت می تواند در کمترین زمان ، بیشترین و بهترین بسته بندی ها را ارائه کند.
  5. بسیاری از تولید کنندگان برای کامل نمودن اطلاعات محاسباتی خود نیاز به استفاده از برخی گزارشات خواهند داشت. از جمله خصوصیات دستگاه بسته بندی ساشه مدادی ارائه ی گزارش عملکرد و سرعت آن به صورت نمودار و عددی خواهد بود.
  6. از جمله خصوصیات دیگر در این دستگاه تنظیم سرعت ( کاهش یا افزایش ) آن می باشد. تولید کنندگان با توجه به نیاز خود می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را برای این دستگاه تعریف نمایند.
  7. در برخی از موارد حجم مشخصی از محصولات برای بسته بندی ، وارد دستگاه خواهند شد. در این دستگاه شما می توانید برنامه ریزی نمایید که تا چه میزان محصولی تولید گشته و سپس از کار بایستد. دستگاه به صورت هوشمند، نیاز شما را اجرا خواهد نمود. پس از تولید حجم مورد نظر از کار خواهد ایستاد.
  8. یکی دیگر از خصوصیات قابل توجه در دستگاه بسته بندی ساشه مدادی کنترل آن با استفاده از یک مانیتور رنگی تعبیه شده بر روی دستگاه خواهد بود. از عملکرد این مانیتور می توان به لمسی بودن و برخورداری از دو زبان و در برخی از موارد بنا به نیاز مشتری چند زبان ، اشاره نمود.
  9. مقاومت رنگ بدنه در برابر انواع ضربه ها و همچنین مقاومت بسیار زیاد بدنه در برابر زنگ زدگی از دیگر خصوصیات دستگاه بسته بندی ساشه مدادی خواهد بود.

 ورود به صفحه محصولات نوآوران ماشین

دستگاههای جانبی برای دستگاه بسته بندی ساشه مدادی

استفاده از برخی دستگاههای جانبی برای این دستگاه خاص، می تواند هزینه های جانبی تولید کنندگان را تا میزان چشمگیری کاهش دهد. برای جمع آوری بسته بندی های تولید شده استفاده از دستگاههای نوار نقاله و یا دستگاههای شیبدار R75-G بسیار مقرون به صرفه و مفید خواهد بود.

همچنین برای تغذیه این دستگاه استفاده از برخی دستگاههای بالابر تغذیه کننده بسیار مفید و ارزشمند خواهد بود.

یکی دیگر از دستگاه های مفید ، چاپگرهای حرارتی و یا چاپگرهای لیزری خواهند بود.

این چاپگرها برای درج برخی از اطلاعات بر روی بسته بندی ها مورد استفاده قرار می گیرند.

برای نمونه چاپ اطلاعاتی در زمینه ی زمان تولید محصول با نگارش میلادی و شمسی، تاریخ انقضا و فساد محصول با نگارش میلادی و شمسی و همچنین قیمت محصول و برخی اطلاعات دیگر، توسط این دستگاه ها بر روی بسته بندی ها صورت خواهد پذیرفت.

قیمت این دستگاهها با توجه به نوسانات بازار بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.

هزینه ی کارگران و بسیاری از هزینه های جانبی دیگر با استفاده از این دستگاه ایده آل تا میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

همچنین کیفیت بسته بندی ها و مرغوبیت آنها نیز بسیار افزایش می یابد.

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. برای اطلاعات بیشتر از طریق صفحه تماس با ما یا شماره تلفن مشاوره: ۰۹۱۹۰۱۰۱۴۴۷ استفاده نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه بسته بندی ساشه مدادی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *