خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی خرید دستگاه بسته بندی توزین دار خرید دستگاه بسته بندی ساشه خرید دستگاه بسته بندی پودری خرید دستگاه بسته بندی حبوبات خرید دستگاه پرکن مایعات

دستگاه خشک‌کن تک کابینتی

دستگاه خشک‌کن تک کابینتی

دستگاه خشک کن میوه وسبزیجات کابینتی : شرکت نواوران ماشین تولید کننده دستگاه خشک‌ کن تک کابینتی میوه و سبزی جات است. تولیدات این شرکت از نوع خشک کن کابینتی و کانتینیوس ( خشک کن های تولنی ) بوده و مناسب برای محیط های کارگاهی و صنعتی میباشد.
خشک کردن مواد غذایی از قدیم الایام در بین تمام کسانی که با پخت و پز سر و کار داشتند، مرسوم بوده است. با مکانیزه شدن بخش های مختلف صنایع غذایی، سیستم های خشک کن نیز روز به روز مدرن تر و پیشرفته تر شده اند.


بررسی مشخصات فنی این دستگاه

دستگاه های خشک کن نوآوران ماشین دارای چند مدل هستند که همانطور که در بالا اشاره شد دستگاه خشک کن تک کابینتی را مورد بررسی قرار میدهیم.

مشخصات خشک کن تک کابینتی

  • ابعاد : طول ۱۵۰ ، عرض ۱۰۰ ، ارتفاع ۲۱۰ سانتیمتر
  • برق مصرفی : ۱٫۵ کیلووات تکفاز ۲۲۰ ولت
  • یک واگن که دارای ۲۵ ردیف سبد بوده، سبد ها پلاستیکی و از نوع پلی اتیلن نسوز، مخصوص مواد غذایی هستند.
  • نوع هیتر : مشعل گازی یا گازوئیلی با قدرت ۸۰۰۰ کالری

با خواندن این مشخصات قبل از خرید دستگاه خشک کن تک کابینتی اگر سوالی برای شما پیش آمده است میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را هدایت کنند. برای تماس با مشاورین ما کافیست با شماره های ۳۴۷۰۱۶۱۶-۰۲۶ و ۳۴۷۰۸۴۲۶-۰۲۶ و ۳۴۷۰۸۵۲۱-۰۲۶ تماس بگیرید. اگر نیاز به بازدید به صورت حضوری را دارید این موضوع را با مشاورین ما در میان بگذارید.

خرید دستگاه خشک‌ کن تک کابینتی

اگر به دنبال خرید این محصول هستید کافیست از همین بخش با شماره ۰۹۱۲۰۳۱۵۳۸۵ تماس بگیرید و با کارشناس فروش ما صحبت کنید. در سریع ترین زمان ممکن محصول شما آماده ارسال خواهد شد. از ابتدای مراحل خرید تا انتها همراهتان هستیم. به دنبال خرید محصولات دیگر هستید؟ روی لینک خرید دستگاه خشک کن بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید


تماس با ما