دستگاه پولیش حبوبات

توضیحات پروژه

دستگاه پولیش حبوبات: شرکت نواوران ماشین تولید کننده دستگاه پولیش حبوبات است. کار این دستگاه همانطور که از نام آن پیداست پولیش و زدودن گرد و غبار حبوبات و غلات، قبل از بسته بندی است. دستگاه پولیش بعنوان آخرین دستگاه خط تصفیه و قبل از خط بسته بندی حبوبات قرار دارد.
بررسی ها نشان داده درصورتی که محصول داخل بسته بندی قابل رویت باشد، براق بودن آن از عوامل موثر بر تصمیم گیری در هنگام خرید خواهد بود. دستگاه پولیش حبوبات دقیقا همین وظیفه را برعهده دارد؛ براق کردن محصول!
این دستگاه در کنار ماشین آلات دیگر خط تصفیه و بسته بندی حبوبات نظیر دستگاه بوجاری حبوبات و نوار نقاله دستچین کاربرد دارد،

موارد استفاده:مخصوص پولیش انواع حبوبات قبل از بسته بندی.
جهت براق و چشمگیر نمودن محصول.
جلوگیری از تخریب لفاف بسته های حبوبات تولید شده.
حفظ استحکام بسته های تولیدی در دراز مدت.
جلوگیری از کدر شدن لفاف بسته های تولید شده.


مشخصات فنی دستگاه پولیش حبوبات:
ابعاد دستگاه : طول ۲۰۰ ، عرض ۱۵۰ ، ارتفاع ۱۷۰ سانتیمتر
برق مصرفی : ۱ کیلووات ، تکفاز و سه فاز ، ۲۲۰ الی ۳۸۰ ولت
وزن دستگاه : ۲۰۰ کیلوگرم
توان تولید : حدود ۴۰۰ کیلوگرم در ساعت

جهت بررسی بیشتر مشخصات فنی این دستگاه و یا سایر دستگاه های مشابه میتوانید با شماره تلفن 09120315385 آقای فهیم تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سایر محصولات و ماشین آلات تولیدی شرکت نو آوران ماشین میتوانید از بخش های دیگر این وب سایت و محصولات معرفی شده در بخش محصولات بازدید کنید. همچنین شرکت نوآوران ماشین مقدم آن دسته از مشترانی را که تمایل دارند به صورت حضوری از فرایند تولید محصولات اين شرکت بازدید کرده و مشخصات فنی و ویژگي های خاص محصولات این شرکت را مشاهده کنند گرامی می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید